Najem okazjonalny cz.2

Najem okazjonalny cz.2

W pierwszej części artykuły "Najem okazjonalny", który pojawił się w październikowej publikacji na łamach naszej strony, wyjaśniliśmy czym tak naprawdę jest "najem okazjonalny" i co warto o nim wiedzieć. Mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć ten termin i nie jest już tak straszny jak go mówiąc kolowialnie - malują. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy opowiedzieć co nieco o tym, co powinna zawierać umowa najmu okazjonalnego?

Czytaj więcej
Najem okazjonalny

Najem okazjonalny

Na pewno zauważyliście, że dość często w naszych ofertach i na social mediach przewijają się słowa najem okazjonalny. Czym tak naprawdę jest? I co warto o nim wiedzieć? O tym dowiecie się w poniższym artykule. Otóż najem okazjonalny jest to swoista ochrona właściciela lokalu przed niesfornymi lokatorami. A tacy również mogą się darzyć, tego natomiast nie jest w stanie nikt przewidzieć.

Czytaj więcej
Fotografie, a prawa autorskie

Fotografie, a prawa autorskie

Jak chronić się przed kradzieżą zdjęć w Internecie? Czy w ogóle można to zrobić? Czy naniesienie znaku wodnego z logo firmy w zupełności ochroni naszą własność, w tym przypadku fotografie przez nas wykonane? Zdjęcia, w których została zawarta nasza koncpecja, przekaz. Czy wystarczy regulamin strony, który przecież chroni prawa autora? 

Czytaj więcej
Home staging

Home staging

Jesteśmy ciekawi czy wiecie co to takiego ten cały home staging? I co może mieć wspólnego z rynkiem nieruchomości? Otóż spieszymy z odpowiedzią, że bardzo wiele i wyjaśnieniem tego zjawiska zajmiemy się w poniższym artykule. 

Doskonale wiemy jak dużym kłopotem jest dla właścicieli nieruchomości jej szybka sprzedaż. Mimo wszelkich starań dość często nie przynosi to wymiernej korzyści. Co może być powodem?

Czytaj więcej