Domy

Domy na sprzedaż lub wynajem. Sprawdź pełną ofertę  naszego biura nieruchomości.

więcej

Mieszkania

Zapoznaj się z ofertą mieszkań na sprzedaż i pod wynajem w Lęborku, Łebie i okolicach.

więcej

Lokalne

Lokale użytkowe na sprzedaż 
i wynajem w województwie pomorskim.

więcej

Działki

Działki budowlane i rolne - sprzedaż lub dzierżawa. Zobacz pełną ofertę.

więcej

Najnowsze oferty

Bezczynszowa kawalerka z ogrodem

Bezczynszowa kawalerka z ogrodem

  • Typ oferty: sprzedaż
  • Miejscowość: Obliwice gm.NWL
Szukasz nieruchomości z klimatem, która wyróżnia się na tle standardowych mieszkań? Ta oferta to prawdziwa perełka dla klientów ceniących charakter, prywatność i ...
3594 PLN/m2
47,30 m2
pokoje 1
170 000 PLN

Czytaj więcej: Bezczynszowa kawalerka z ogrodem

Lębork centrum kawalerka

Lębork centrum kawalerka

  • Typ oferty: wynajem
  • Miejscowość: Lębork ul.Przyzamcze
Lębork ul. Przyzamcze do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na parterze w kamienicy. Na powierzchnię 27,77 m2 składają się salon, kuchnia, łazienka z wc...
54 PLN/m2
27,77 m2
pokoje 1
1500 PLN

Czytaj więcej: Lębork centrum kawalerka

Kameralna przestrzeń przy Makowej

Kameralna przestrzeń

  • Typ oferty: sprzedaż
  • Miejscowość: NWL ul.Makowa

Dom wolnostojący położony przy ul. Makowej w Nowej Wsi Lęborskiej to propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia ...

4895 PLN/m2
163 m2
pokoje 5
798 000 PLN

Czytaj więcej: Kameralna przestrzeń

Lębork dwupokojowe mieszkanie

Lębork mieszkanie z ogrodem

  • Typ oferty: sprzedaż
  • Miejscowość: Lębork ul.Wyspiańskiego
Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w budynku wolnostojącym o zabudowie dwurodzinnej ...
6538 PLN/m2
56,59 m2
pokoje 2
370 000 PLN

Czytaj więcej: Lębork mieszkanie z ogrodem

Twój nowy biznes w sercu Łeby

Twój nowy biznes w sercu Łeby

  • Typ oferty: sprzedaż
  • Miejscowość: Łeba ul. 10 Marca

Wyobraź sobie miejsce, które zarabia na siebie od pierwszego dnia. Nieruchomość, która nie wymaga wdrożenia, testów ani budowania marki od zera – wszystko już działa ...

4166 PLN/m2
600 m2
pokoje 26
2 500 000 PLN

Czytaj więcej: Twój nowy biznes w sercu Łeby

Lębork centrum 2-pokojowe

Lębork centrum 2-pokojowe

  • Typ oferty: wynajem
  • Miejscowość: Lębork ul.Staromiejska
Lębork ul. Staromiejska do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w kamienicy. Na powierzchnię 44,51 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka ...
35 PLN/m2
44,51 m2
pokoje 2
1600 PLN

Czytaj więcej: Lębork centrum 2-pokojowe

Pensjonat, który zarabia od pierwszego dnia

Pensjonat, który zarabia od pierwszego dnia

  • Typ oferty: sprzedaż
  • Miejscowość: Łeba ul. 10 Marca

Wyobraź sobie miejsce, które zarabia na siebie od pierwszego dnia. Nieruchomość, która nie wymaga wdrożenia, testów ani budowania marki od zera – wszystko ...

4166 PLN/m2
600 m2
pokoje 26
2 500 000 PLN

Czytaj więcej: Pensjonat, który zarabia od pierwszego dnia

Łeba 2-pokojowe nad morzem

Łeba 2-pokojowe nad morzem

  • Typ oferty: sprzedaż
  • Miejscowość: Łeba Pl.Dworcowy
Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w spokojnej części Łeby przy Pl.Dworcowym ...
10357 PLN/m2
45,86 m2
pokoje 2
475 000 PLN

Czytaj więcej: Łeba 2-pokojowe nad morzem

Łeba 2-pokojowe nad morzem

Łeba 2-pokojowe nad morzem

  • Typ oferty: sprzedaż
  • Miejscowość: Łeba Pl.Dworcowy
10357 PLN/m2
45,86 m2
pokoje 2
475 000 PLN

Czytaj więcej: Łeba 2-pokojowe nad morzem

Przestrzeń dla wymagających

Przestrzeń dla wymagających

  • Typ oferty: sprzedaż
  • Miejscowość: Lębork ul. Stamma
Mieszkanie, do którego się nie wprowadzasz – tylko wchodzisz i zaczynasz żyć, 3 pokoje z balkonem, garażem w Lęborku przy  ...
8089 PLN/m2
61,56 m2
pokoje 3
498 000 PLN

Czytaj więcej: Przestrzeń dla wymagających

Chcesz kupić lub wynająć

napisz do nas lub zadzwoń

Przejdż do formularza

tel. +48 791 505 977