Wsparcie dla klientów – 
na co możesz liczyć? 

Udzielimy Ci wsparcia na każdym etapie procesu nabywania domu lub mieszkania. Sprawdzimy dla Ciebie wszelkie dokumenty, które potwierdzają status nieruchomości. To niezwykle ważny etap, który decyduje o tym, czy transakcja będzie bezpieczna dla kupującego. 
Nie musisz już obawiać się, że lokum będzie zadłużone lub jego status prawny wzbudzi zastrzeżenia. Dokładnie zweryfikujemy to na Twoje zlecenie. Zyskasz gwarancję, że wykładasz środki na lokal wolny od zobowiązań, które mogą być problematyczne dla nowego właściciela. 

Pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności poprzedzających zakup mieszkania. Skonstruujemy dla Ciebie rzetelną umowę przedwstępną. Zwrócimy uwagę na wszystkie punkty gwarantujące bezpieczny przebieg przeniesienia praw do lokalu na nowego właściciela. Tym samym będziesz mógł zająć się szybciej innymi kwestiami i w krótszym czasie staniesz się szczęśliwym posiadaczem nieruchomości. Skorzystanie z pośrednictwa doświadczonego doradcy oznacza sprawniejsze przejście procesu, a dla Ciebie oszczędność czasu. 

Chcesz kupić lub wynająć

napisz do nas lub zadzwoń

Przejdż do formularza

tel. +48 ​791 505 977