OLINT NIERUCHOMOŚCI

Twoja osobista pomoc 
w sprawach związanych 
z nieruchomościami

Na rynku nieruchomości działamy od 2012 roku

Planujesz zakup mieszkania? Chcesz sprzedać swój dom i uzyskać najlepszą rynkową cenę? Biuro Nieruchomości Olint pomoże Ci w korzystnym i bezpiecznym poruszaniu się po rynku nieruchomości. Przeprowadzimy dla Ciebie transakcję zakupu i sprzedaży, ubezpieczymy Twój dom lub pomożemy uzyskać kredyt na korzystnych warunkach. Zapoznaj się z naszymi usługami już dziś!

Działamy już od 12 lat. Doskonale znamy lokalne uwarunkowania, miejscowych deweloperów oraz specyfikę rynku. Nasze doświadczenie to kapitał, którym chcemy się z Tobą podzielić. Pomagamy skutecznie w wielu sprawach związanych z obrotem nieruchomościami. Dzięki temu masz pewność, że każdy etap Twojej inwestycji będzie przebiegał bez zakłóceń.

Inwestycja w mieszkanie, dom, czy też firmową przestrzeń zawsze wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Nasze wsparcie pozwoli Ci na dokonanie najkorzystniejszego wyboru.

Jesteśmy nastawieni na skuteczne doradztwo i pomoc w zakresie nieruchomości. Możesz zwrócić się do nas, gdy potrzebujesz:

● pomocy w zakupie lub sprzedaży;
● doradztwa związanego z posiadanym lokalem;
● wsparcia w zakresie uzyskania kredytu;
● ubezpieczenia nieruchomości.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy nastawieni na efektywną współpracę z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami. Do każdego problemu podchodzimy profesjonalnie i z pełną odpowiedzialnością. Sprawdź opinie naszych dotychczasowych klientów i przekonaj się sam!

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny lub ubezpieczyć swój dom? Skontaktuj się z nami. Umówimy się na spotkanie i znajdziemy dogodne rozwiązanie. Zapraszamy do naszego biura w Lęborku. Odwiedź nas na miejscu lub umów się telefonicznie.

Co sprawia, że możesz 
nam zaufać?

Stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi. Wizyta u nas to czas poświęcony na indywidualne rozpoznanie Twojej sytuacji i omówienie oczekiwań. Przychodząc do nas, zyskujesz poczucie, że trafiłeś do miejsca, w którym uzyskasz realną pomoc. Często w różnych instytucjach spotkanie trwa zaledwie chwilę i nie przynosi oczekiwanego efektu. Podejdziemy do Twojej sprawy indywidualnie i z pełną uwagą.

Co sprawia, że możesz nam zaufać?

Czemu możemy więcej?

Idziemy z duchem czasu i stale się dokształcamy. Wykorzystujemy nowe technologie oraz wirtualne rozwiązania do atrakcyjnego prezentowania obiektów. Wizualizacje w postaci dobrej jakości zdjęć czy wirtualne spacery pozwolą Ci poznać nieruchomość już na etapie wstępnej selekcji ofert. Jesteśmy wiarygodni, ponieważ jako jedyne biuro w Lęborku mamy licencję pośrednika kredytu hipotecznego nadaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość? Skorzystaj z naszych usług już dziś!