Bezczynszowa kawalerka z ogrodem

Miejscowość: Obliwice gm.NWL
Cena:  PLN 170000

Dane nieruchomości

Typ oferty: sprzedaż
Typ nieruchomości: mieszkanie
Cena za m2: 3594
Powierzchnia: 47,30
Przeznaczenie: mieszkalne
Rynek: wtórny
Liczba pokoi: 1
Piętro: 0
Prąd: Prąd Woda: Woda Szambo: Szambo Ogród: Ogród Piwnica: Piwnica Garaż: Garaż
 

Opis nieruchomości

Szukasz nieruchomości z klimatem, która wyróżnia się na tle standardowych mieszkań? Ta oferta to prawdziwa perełka dla klientów ceniących charakter, prywatność i prestiż lokalizacji.

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 1-pokojowe (47,30 m2) zlokalizowane w zabytkowym Pałacu w Obliwicach – miejscu z historią, otoczonym zielenią i spokojem natury.

✔ mieszkanie bezczynszowe
✔ prywatny ogród
✔ garaż
✔ unikalny pałacowy klimat
✔ idealne jako inwestycja, drugie mieszkanie lub komfortowa przestrzeń do życia

Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ oraz ogromny potencjał aranżacyjny. To propozycja dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku, nie rezygnując jednocześnie z komfortu i wyjątkowego stylu życia.

Dodatkowym atutem jest prywatny ogród – idealna strefa relaksu, porannej kawy czy spotkań w kameralnym gronie. Garaż zapewnia wygodę i bezpieczeństwo parkowania przez cały rok.

Pałac w Obliwicach to miejsce o niepowtarzalnym klimacie – otoczone zielenią, ciszą i przestrzenią, która pozwala naprawdę odpocząć. Tego typu nieruchomości pojawiają się na rynku niezwykle rzadko.

To nie jest zwykła kawalerka. To styl życia.

ZDECYDUJ SIĘ NA ZAKUP - MY ZAŁATWIMY ZA CIEBIE FORMALNOŚCI KREDYTOWE.