Typ oferty: Mieszkanie sprzedaż
Cena: 690 000
Miejscowość: Łeba ul. Kościelna
Pow.użytkowa: 138,71 m
Piętro: 1
Rynek: wtórny
Piwnica: piwnica
Ogród: ogród
prąd: prąd
woda: woda
kanalizacja: kanalizacja
Łeba ciekawa nieruchomość na sprzedaż

View the embedded image gallery online at:
dsds

Jeśli poszukujesz nieruchomości nad morzem do wykorzystania pod działalność gospodarczą lub na wynajem pokoi to dobrze trafiłeś. Tylko u nas lokal dwupoziomowy położony w Łebie przy ul. Kościelnej może być Twoją własnością. Wg. stanu księgi wieczystej na powierzchnię użytkową  lokalu 138,71 m2 składają się : 10 pomieszczeń znajdujących się na piętrze, 9 pomieszczeń na poddaszu oraz pomieszczenie piwniczne. W budynku znajdują się dwa lokale. Na parterze budynku gdzie obecnie prowadzony jest gabinet lekarski oraz na piętrze lokal (dwukondygnacyjny), który jest przedmiotem sprzedaży. Niewielkie koszty utrzymania nieruchomości są dużym atutem : opłaty za zużyte media, prąd, woda, kanalizacja, podatek od nieruchomości. Udział związany z gruntem to 539/1000. 

Na pierwszej kondygnacji był prowadzony również gabinet leksarski i pomieszczenia są do tego przystosowane. Zakup apartamentu jest doskonałą lokatą z której już od chwili nabycia można czerpać zyski. Na zachód od miasta rozciąga Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami i jeziorami Łebsko i Gardno. Na wschodzie leży jezioro Sarbsko i Rezerwat Przyrody Mierzeja Sarbska. 

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY.

ZDECYDUJ SIĘ NA ZAKUP - MY ZAŁATWIMY ZA CIEBIE FORMALNOŚCI KREDYTOWE.

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikacja treści i zdjęć bez zgody autora zabronione.