Typ oferty: Mieszkanie sprzedaż
Cena: 199 000
Miejscowość: Nowa Wieś Lęborska
Pow.użytkowa: 91,49 m
Liczba pokoi: 4
Piętro: parter
Rynek: wtórny
Ogród: ogród
Nowa Wieś Lęborska mieszkanie z potencjałem

View the embedded image gallery online at:
dsds

W Nowej Wsi Lęborskiej w centrum miejscowości w budynku wielorodzinnym na sprzedaż oferujemy dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie z osobnym wejściem. Do mieszkania przynależy również udział w podwórku (347/1000) o powierzchni 1.200 m2. Na 91,49 m2 składają się : parter - salon, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, wiatrołap, kotłownia, piętro : 3 pokoje, korytarz, miejsce przygotowane pod łazienkę oraz część strychowa.

Ogrzewanie własne - piec na węgiel i drewno z rozprowadzonymi kaloryferami. Media : prąd, woda, kanalizacja. Podatek od nieruchomości to koszt rocznie ok. 370 zł. Mieszkanie daje duże możliwości aranżacyjne.

W miejscowości rozwinięta infrastruktura : szkoła, sklepy, kwiaciarnia, ośrodek zdrowia, urząd gminy, kościół i wiele innych.

Właściciele korzystają z części działki, która została wydzielona na kącik rekreacyjny. Miejsce parkingowe na posesji pod budynkiem.

Mieszkanie z niskimi kosztami utrzymania jest ciekawą ofertą dla poszukujących swojego własnego "M". 

Nie zwlekaj. Umów się na prezentację oferty i zapoznaj się z jej szczegółami.

Dla wszystkich poważnie zainteresowanych ofertą, cena  pozostaje do rozsądnej negocjacji. 

 

PRZYJDŹ!  ZOBACZ!  KUP!

JEŚLI BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ KREDYTU ZAPEWNIMY CI BEZPŁATNĄ OBSŁUGĘ KREDYTOWĄ. 

 

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i  publikacja treści i zdjęć bez zgody autora zabronione.