Typ oferty: Mieszkanie sprzedaż
Cena: 175 000
Miejscowość: Leśnice k/Lęborka
Pow.użytkowa: 51,26 m
Liczba pokoi: 2
Piętro: 2
Rynek: wtórny
Garaż: garaż
Piwnica: piwnica
Ogród: ogród
51,26 m2, ogród, garaż

View the embedded image gallery online at:
dsds

W miejscowości Leśnice oddalonej od Lęborka o 8 km prezentujemy do zakupu lokal mieszkalny z przynależnym do niego garażem, piwnicą i częścią ogrodu. Na powierzchnię 51,26 m2 składają się : dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz korytarz.

Dla przyszłych właścicieli w cenie nieruchomości pozostają meble kuchenne, piekarnik, szafa oraz garderoba. Kwestia pozostałych mebli będzie uzgadniana indywidualnie z kupującymi.

Czynsz do wspólnoty ok. 138 zł + opłaty za zużyte media + podatek od nieruchomości to koszt 100 zł rocznie. Ogrzewanie centralne (piec znajdujący się w piwnicy) z rozprowadzonymi kaloryferami w lokalu. Niskie koszty utrzymania są niewątpliwym atutem, który powinien mieć wpływ przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Nad mieszkaniem jest wspólny strych, który może zostać zaadoptowany celem powiększenia mieszkania. 

Jeśli szukasz mieszkania w bliskim sąsiedztwie miasta a jednak z dala od jego zgiełku to dobrze trafiłeś. Umów się na prezentację oferty i zapoznaj się z jej szczegółami. 

 

DECYDUJĄC SIĘ NA ZAKUP MY ZAPEWNIMY CI BEZPŁATNĄ OBSŁUGĘ KREDYTOWĄ. 

 

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i  publikacja treści i zdjęć bez zgody autora zabronione.