Typ oferty: Mieszkanie sprzedaż
Cena: 309 000
Miejscowość: Nowa Wieś Lęborska
Pow.użytkowa: 129,67 m
Liczba pokoi: 3
Piętro: parter
Rynek: wtórny
Garaż: garaż
Piwnica: piwnica
Ogród: ogród
murowany garaż i ogródek

View the embedded image gallery online at:
dsds

Ciekawa oferta lokalu mieszkalnego położonego w zacisznym miejscu z dala od zgiełku miejskiego w Nowej Wsi Lęborskiej k/Lęborka skierowana jest właśnie do Ciebie. 

Mieszkanie (70,57 m2) sprzedawane jest wraz z murowanym garażem o powierzchni 21 m2 oraz dwiema piwnicami (16,70 m2 i 21,40 m2). Cena za garaż 20.000 zł płatna dodatkowo do ceny zakupu. Właściciele "zwyczajowo" korzystają również z pięknie zagospodarowanego ogródka przydomowego (ok. 200 m2) na którym znajduje się drewniana altana ogrodowa oraz liczne nasadzenia. Lokal położony jest na parterze ośmiorodzinnego bloku i składa się z : przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni, trzeciego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Dla przyszłych właścicieli w cenie nieruchomości pozostaje w pełni wyposażone mieszkanie z widocznymi meblami i sprzętem na zdjęciach (z wyłączeniem osobistych przedmiotów).

Ogrzewanie własne z pieca opalanego węglem i drewnem zlokalizowanego w pomieszczeniu piwnicznym pod mieszkaniem. W łazience i na przedpokoju rozprowadzone ogrzewanie podłogowe a w pozostałych pomieszczeniach kaloryfery.

Niskie koszty utrzymania są dużym atutem -  czynsz do wspólnoty ok. 219 zł + opłaty za zużyte media + podatek od nieruchomości w kwocie 91 zł kwartalnie.

Teren wokół budynku pięknie zagospodarowany przez mieszkańców wraz z parkingiem wyłożonym kostką brukową i latarniami.

Jeśli szukasz oferty nie wymagającej nakładów finansowych z dala od zgiełku miejskiego to dobrze trafiłeś. Nie zwlekaj. Dzwoń już dziś i umów się na prezentację. 

 

ZAPEWNIMY KOMPLEKSOWĄ I BEZPŁATNĄ OBSŁUGĘ KREDYTOWĄ. 

 

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i  publikacja treści i zdjęć bez zgody autora zabronione.