Typ oferty: Dom sprzedaż
Cena: 565 000
Miejscowość: Siemirowice gm. Cewice
Pow.użytkowa: 112,50 m
Pow.działki: 2271 m
Przeznaczenie: mieszkalne
Balkon: balkon
Garaż: garaż
Ogród: ogród
Taras: taras
Komfortowy dom na sprzedaż

W miejscowości Siemirowice w gm.Cewice prezentujemy do zakupu komfortowy, wolnostojący dom z 2012 roku. Na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2271 m2 znajdują się dom, 3 pomieszczenia garażowe, domek letniskowy oraz liczne nasadzenia. Na 112,50 m2 powierzchni użytkowej domu składają się: salon z jadalnią i kuchnią, pokój z osobną łazienką oraz dodatkowe wc. Z salonu jest wyjście na duży taras na którym można wypoczywać i cieszyć się widokami. Właściciele wygospodarowali również z wolnej przestrzeni domowej dodatkowo osobną "letnią" kuchnię. Na piętrze czekają na nowych właścicieli :  dwa pokoje z balkonami, trzeci pokój oraz duża łazienka z wc.

Nieruchomość sprzedawana jest z meblami i wyposażeniem. Budynek ogrzewany piecem tradycyjnym na węgiel i rewno a ciepła woda pompą ciepła. W miejscowości znajdują się : szkoła, przedszkole, sklepy, klub garnizonowy, plac zabaw, kościół, basen, jezioro.  Dla wszystkich poważnie zainteresowanych cena pozostaje do rozsądnej negocjacji. Istnieje również możliwość zamiany na mieszkanie 2-3-pokojowe w Lęborku z dopłatą. Ten dom czeka właśnie na Ciebie.Nie zwlekaj. Dzwoń już dziś. 

 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

Oferujemy kompleksową obsługa kredytową przy zakupie.

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i  publikacja treści i zdjęć bez zgody autora zabronione.

View the embedded image gallery online at:
dsds