Marzenia, a odwaga

Marzenia. Kto z Nas nie miał marzeń? A kto nadal marzy, a może bardziej odpowiednim pytaniem by było kto jeszcze marzy?

Co się dzieje w momencie, kiedy nagle orientujemy się że przeszkód tak naprawdę już nie ma. A to co było wielką górą lodową do pokonania już nie istnieje? Co wtedy?

Wtedy najlepiej spełnić swoje najskrytsze plany. Jeśli tylko jest ku temu okazja. Nie warto czekać aż ktoś zwinie nam je sprzed nosa.

Głównym marzeniem (tak, to słowo w dzisiejszym tekście dość często się pojawia, zaraz dowiecie się dlaczego) dla większości jest zbudowanie domu, kupno mieszkania, bądź innej nieruchomości. Najlepiej gdyby budynek skupiał w sobie dwie, a nawet trzy funkcje w jednym. Dom, Praca, Relaks. Takie rozwiązanie by było idealne.

Ktoś powie, to należałoby posiadać całą kamienicę i to jeszcze w centrum miasta, aby wszędzie było jak najbliższej. Centra handlowe, sklepy, rozrywka, parki, wszystko pod przysłowiowym nosem.

Odpowiadamy, a czemu nie? Jeśli tylko jest ku temu okazja. Należy ją łapać. Realizować plany. Zamieszkać w kamienicy pełnej historii, pracować w miejscu, w którym tchnie się życie. Niech cała tętni biciem serca spełnionego marzenia.

Nieruchomości zlokalizowane w Centrum Miasta posiadają same korzyści:

- dostępność szybkich środków transportu publicznego,

- duża ilość miejsc parkingowych,

- bliskość dróg krajowych,

- zieleń na wyciągnięcie ręki (parki, skwerki, oczka wodne i inne),

- rozrywka dla najmłodszych (place zabaw, małpie gaje itp.)

- dostępność do potencjalnych Klientów,

- większa ilość marketów, dyskontów,

- możliwość rozwinięcia biznesu w krótkim czasie,

- lokalizacja, która jest atrakcyjna.

Pondato pamiętajmy, że czasami warto zainwestować więcej, by stworzyć coś niepowtarzalnego na lokalnym rynku; coś co w przyszłości przyniesie sukces i odbije się echem na szeroką skalę.

Marzenia spełniają ci, któzy chcą i mają odwagę po nie sięgać. Twórz historię na swoich warunkach. Dom, mieszkanie, działka, lokal co tylko chcesz. Twój czas jest tu i teraz.

 

fot. pixabay