Mieszkanie Dla Młodych w 2018 roku.

Każdy chciałby mieć swoje M. Dlaczego więc tak ciężko jest rozstać się z pomieszkiwaniem u Rodziców, bądź z wynajmowanym lokalem? Odpowiedź jest prosta mały koszt utrzymania lub brak pełnej kwoty na zakup wymarzonego mieszkania.

 

Warto jednak przypomnieć, że w zbliżającym się 2018 roku jest ostatnia szansa na dopłaty w ramach programu "Mieszkanie Dla Młodych". Wcześniej jednak istotną kwestią jest zebranie wszelkich potrzebnych dokumentów ...

  

W rozmowach z klientami często spotykam się z pytaniami co lepsze, dom z rynku wtórnego czy nowy w stanie deweloperskim? Można powiedzieć, że odpowiedź jest prosta lecz zastanawiając się głębiej to nie jest to takie łatwe! Wszystko zależy od oczekiwań przyszłych właścicieli. Jedno jest pewne, że nie zależnie jaki wariant wybierzemy najcenniejsza i najbardziej kosztowna jest praca fachowców czy przy wykończeniu nowego domu, czy przy remoncie starego i najwięcej zaoszczędzimy jak potrafimy sami dużo sami zrobić .

Domy drewniane wracają do łask.W ogólnym przekonaniu domy wykonane z drewna nie są trwałe ani modne, bardziej kojarzą się z totalnym oldschoolem. Nic jednak bardziej mylnego. Powoli, ale wzrasta popularność w segmencie budownictwa jednorodzinnego co do projektów drewnianych domów.

Podstawowym argumentem, na który zwracamy uwagę przy wyborze zamieszkania w drewnianej "chacie" jest koszt jej postawienia. Wystarczy spojrzeć na wstępne kosztorysy domu murowanego, a domu wykonanego z drewna. Średni koszt wybudowania domu murowanego wynosi od 400 do 450 tysięcy złotych, natomiast domu drewnianego kwota oscyluje w granicach 220-250 tysięcy złotych.  

Od 01 września 2015 roku wcielony po modernizacji został rządowy program dopłat dla młodych Polaków, którzy pragną kupić własne mieszkanie lub dom i chcą zaciągnąć na ten cel kredyt hipoteczny. Do tej pory można było skorzystać z projektu wyłącznie przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego i nie wszystkim to odpowiadało. W niektórych miejscowościach brakuje inwestycji deweloperskich i rynek budowlany rozwija się bardzo powoli. W takich sytuacjach młodzi mieszkańcy nie mogli skorzystać z ulgi.

Położenie ma znaczenie - Inwestowanie w nieruchomości

Osoby mieszkające w wynajmowanym lokalu prędzej czy później decydują się na zakup mieszkania czy budowę wymarzonego domu, to tylko kwestia czasu. Czym należy się kierować w podejmowaniu życiowej decyzji i które rozwiązanie wybrać? Wątpliwości jest wiele.

Szeroki wachlarz ofert na rynku nieruchomości kusi z każdej strony. Wspaniałe przytulne mieszkania w centrum miasta albo okazałe domy z pięknym ogrodem, lecz daleko od miejsca pracy. Co wybrać? To jedno z głównych pytań, które zadaje sobie każdy z potencjalnych nabywców własnego miejsca na ziemi.

 

Dlaczego ludzie nie lubią pośredników nieruchomosciZawód pośrednika w obrocie nieruchomościami wielu osobom wydaje się niepotrzebny. Chcąc sprzedać lub kupić nieruchomość myślimy, że poradzimy sobie sami. Przyczyną takiego myślenia jest niski poziom świadomości o tym co możemy zyskać dzięki pomocy fachowca. Gwarantujemy klientom poczucie wyjątkowości, wzbogacenia się dzięki sprzedaży oraz sprawną obsługę.  Dzięki działaniom pośrednika oszczędzają czas, którego w dzisiejszych czasach tak nam bardzo brakuje.

 

 

 

 

 

 

 

Człowiek w swoim życiu musi podjąć wiele decyzji, każda jest przyczyną czegoś i niesie za sobą jakiś skutek. W związku z wchodzeniem w dorosłość, choć można to nazwać także stabilnością, w szczególności młode osoby planują zakup swoich przysłowiowych czterech kątów.